Aktuálně:

Duchovní služba v nemocnici v Novém Městě na Moravě – katolický kněz, P. Sylwester Jurczak. Svátost nemocných, svátost smíření, svaté přijímání, rozhovor s pacientem. T. č. 733741473

Pravidelné modlitby a zkoušky ve farnosti Radostín:

• Pondělí v 18 hod. v Krásněvsi Modlitby matek
  • Pondělí ve 20 hod. ve farní kubovně Modlitby matek
  • Úterý v zimní čas v 19:30 h a v letní čas ve 20 hod ve farní kubovně Modlity otců
  • Středa v zimní čas ve farní kubovně Biblické hodiny pro dospělé
  • Středa nebo čtvrtek ve 20 hod. na faře v Radostíně nebo v rodině 1x za 14 dnů Společenství manželů sv.Josefa
  • Čtvrtek v zimní čas v 17 h a v letní čas ve 18 hod v kostele modlitba růžence
  • Pátek ve 14 hod. ve farní kubovně Biblická hodina pro děti
  • Sobota v 9 hod. ve farní kubovně zkouška Dětský sbor
  • Sobota v 17 hod. ve farní kubovně zkouška schola Nathanael
  • Neděle v 15 hod. na faře 1x za 14 dnů Společenství manželů sv. Zdislavy
  • Neděle ve 20 hod. 1x za 14 dnů na faře a 1x za 14 dnů Kněževes, Krásněves, Radostín Společenství manželů sv. Jana Pavla II.

Všechna společenství jsou otevřena pro nové účastníky. Přijďte vytvořit společenství a společně se pomodlit, protože modliteb není nikdy dost.

Lidové misie 2014 v Radostíně a v Pavlově

a spousta dalších článků v odkazech pod tímto článkem na fatym.com

Stále trvá:

Duchovní centrum Vranov u Brna – program zde

Přípravy snoubenců na Vysočině - prosnoubence.webnode.cz

Duchovní cvičení Na Svaté Hoře u Příbrami - svata-hora.cz/cz/8/duchovni-cviceni

List českých a moravských biskupů o pomoci trpícím křesťanům - čtěte zde

NEJÍM, ABY MOHLI JÍST. Lidé se mohou zapojit do Dne pro Blízký východ - čtěte zde

CENAP - centrum naděje a pomoci www.cenap.cz Finanční dar můžete zasílat na číslo účtu: 210247288/2010

Ubytování pro studenty v BrněInfo zde.pdf nebo www.upalavy.cz/

Tip na možné ubytování:

Brno : https://kanovnickydum.cz/  Pasohlávky: https://www.penzionsvanny.cz/

Poutě k Božímu milosrdenství ve Slavkovicích - stránky zde

Stručný životopis kardinála Dominika Duky zde: Kardinal_Duka.pdf (665,2 kB)

Putovní soška Pražského Jezulátka – společná modlitba za rodiny naší farnosti – prosím, aby se jednotlivé rodiny zapsaly do pořadí těchto modliteb a vyzvedly si putovní sošku Jezulátka v neděli po mši sv.

Vezmi a čti je název biblického programu brněnské diecéze ... více zde: vezmi_a_cti.pdf (335,7 kB)

Přijměme výzvu našich otců biskupů k modlitbě za národ.  Modlitba zde: letak001.pdf (253,9 kB)